Přeskočit na obsah

Vozidla

Všechna vozidla z herních souborů: cena, odemčení pro řidiče a piloty, rychlost, místa, odolnost, zbraně a palivo. U každého je, čím jde zničit (odolnost podle zdroje poškození) a jak chrání posádku.

Vrtulníky

  • MH-6

    Helicopter

    $6 250 · od začátku

    Maximální rychlost
    350 km/h
    Míst
    6
    Odolnost
    400
    Nádrž
    105 l

    Klamné cíle: Flares

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Odrazy−95 %
    • Kulky−92,5 %
    • Kanóny 20x102 mm−85 %
    • Raketa 122 mm−80 %
    • Kanóny 35x228 mm−69,5 %
    • Kulky 308Win−55 %
    • Výbušnina Claymore−50 %
    • Granát 40 mm−40 %
    • Kanóny−30 %
    • Kanóny 30 mm−15 %
    • Kanóny 20x102 mm−10 %
    • Raketa 93 mm−7,5 %
    • Výbušnina IED+25 %
    • Raketa 120x800 mm+25 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Granát (přímý zásah)+50 %
    • Raketa 120 mm+100 %
    • Raketa 125 mm+100 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa (přímý zásah)+400 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−25 %
    • těžké zbraně−15 %
  • Z20 Lakota

    Helicopter

    $7 400 · Pilot 10 ($35 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    445 km/h
    Míst
    13
    Odolnost
    600
    Nádrž
    120 l

    Klamné cíle: Flares

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Raketa 122 mm−80 %
    • Kanóny 20x102 mm−80 %
    • Výbušnina Claymore−75 %
    • Kanóny−70 %
    • Kulky 308Win−60 %
    • Kanóny 35x228 mm−57,3 %
    • Raketa 120x800 mm−55 %
    • Výbušnina C4−35 %
    • Raketa 72 mm−32,5 %
    • Granát 40 mm−20 %
    • Kanóny 30 mm−15 %
    • Raketa 93 mm−10 %
    • Výbušnina IED+30 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Raketa 120 mm+150 %
    • Raketa 125 mm+150 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Drone+450 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−25 %
    • těžké zbraně−15 %
  • AH-6M [Miniguns]

    Combat Helicopter

    $12 000 · Pilot 8 ($125 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    350 km/h
    Míst
    2
    Odolnost
    400
    Nádrž
    105 l

    Zbraně: Two M134D Miniguns

    Klamné cíle: Flares

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Odrazy−95 %
    • Kulky−92,5 %
    • Kanóny 20x102 mm−85 %
    • Raketa 122 mm−80 %
    • Kanóny 35x228 mm−69,5 %
    • Kulky 308Win−55 %
    • Výbušnina Claymore−50 %
    • Granát 40 mm−40 %
    • Kanóny−30 %
    • Kanóny 30 mm−15 %
    • Kanóny 20x102 mm−10 %
    • Raketa 93 mm−7,5 %
    • Výbušnina IED+25 %
    • Raketa 120x800 mm+25 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Granát (přímý zásah)+50 %
    • Raketa 120 mm+100 %
    • Raketa 125 mm+100 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa (přímý zásah)+400 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−25 %
    • těžké zbraně−15 %
  • Z20 Lakota [Miniguns]

    Helicopter

    $15 000 · Pilot 25 ($85 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    445 km/h
    Míst
    13
    Odolnost
    600
    Nádrž
    120 l

    Zbraně: Two M134D Miniguns

    Klamné cíle: Flares

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Raketa 122 mm−80 %
    • Kanóny 20x102 mm−80 %
    • Výbušnina Claymore−75 %
    • Kanóny−70 %
    • Kulky 308Win−60 %
    • Kanóny 35x228 mm−57,3 %
    • Raketa 120x800 mm−55 %
    • Výbušnina C4−35 %
    • Raketa 72 mm−32,5 %
    • Granát 40 mm−20 %
    • Kanóny 30 mm−15 %
    • Raketa 93 mm−10 %
    • Výbušnina IED+30 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Raketa 120 mm+150 %
    • Raketa 125 mm+150 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Drone+450 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−25 %
    • těžké zbraně−15 %
  • AH-6R [Rockets]

    Combat Helicopter

    $18 800 · Pilot 20 ($250 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    350 km/h
    Míst
    2
    Odolnost
    400
    Nádrž
    105 l

    Zbraně: B-13 Rocket Pods

    Klamné cíle: Flares

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Odrazy−95 %
    • Kulky−92,5 %
    • Kanóny 20x102 mm−85 %
    • Raketa 122 mm−80 %
    • Kanóny 35x228 mm−69,5 %
    • Kulky 308Win−55 %
    • Výbušnina Claymore−50 %
    • Granát 40 mm−40 %
    • Kanóny−30 %
    • Kanóny 30 mm−15 %
    • Kanóny 20x102 mm−10 %
    • Raketa 93 mm−7,5 %
    • Výbušnina IED+25 %
    • Raketa 120x800 mm+25 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Granát (přímý zásah)+50 %
    • Raketa 120 mm+100 %
    • Raketa 125 mm+100 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa (přímý zásah)+400 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−25 %
    • těžké zbraně−15 %
  • Havoc

    Combat Helicopter

    $28 000 · Pilot 35 ($650 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    400 km/h
    Míst
    2
    Odolnost
    800
    Nádrž
    130 l

    Zbraně: 2A42 Autocannon, B-13 Rocket Pods

    Klamné cíle: Flares

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Raketa 122 mm−85 %
    • Kanóny 20x102 mm−75,5 %
    • Výbušnina Claymore−75 %
    • Kanóny−70 %
    • Kulky 308Win−70 %
    • Raketa 72 mm−60 %
    • Kanóny 35x228 mm−46 %
    • Kanóny 30 mm−35 %
    • Raketa 93 mm−30 %
    • Granát 40 mm−30 %
    • Granát (přímý zásah)−20 %
    • Výbušnina C4−15 %
    • Raketa 120x800 mm−10 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Výbušnina IED+45 %
    • Raketa 120 mm+150 %
    • Raketa 125 mm+150 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa (přímý zásah)+400 %
    • Drone+450 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−90 %
    • těžké zbraně−50 %
    • speciální−60 %

Pásová vozidla

  • SPH-2

    Artillery Armored Vehicle

    $8 000 · Driver 31 ($350 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    65 km/h
    Míst
    3
    Odolnost
    650
    Nádrž
    105 l

    Zbraně: L52 Cannon, M249 Machine Gun

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−100 %
    • Odrazy−95 %
    • Výbušnina Claymore−95 %
    • Kanóny 35x228 mm−91 %
    • Kanóny 20x102 mm−85 %
    • Kanóny−70 %
    • (přímý zásah) Granát−60 %
    • Raketa 122 mm−40 %
    • Kanóny 30 mm−40 %
    • Výbušnina C4−25 %
    • Raketa 120x800 mm−15 %
    • Výbušnina IED+10 %
    • Raketa 120 mm+15 %
    • Raketa 125 mm+15 %
    • Raketa (přímý zásah)+17,5 %
    • Raketa 93 mm+17,5 %
    • Granát 40 mm+20 %
    • Raketa 155 mm+75 %
    • Raketa 84 mm+140 %
    • Výbušnina protitanková mina+145 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Flakpanzer Gepard

    Heavy Armored Vehicle

    $14 000 · Driver 25 ($300 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    65 km/h
    Míst
    2
    Odolnost
    800
    Nádrž
    110 l

    Zbraně: Duel 35mm Oerlikon GDF Cannons

    Klamné cíle: Smoke

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−100 %
    • Odrazy−95 %
    • Výbušnina Claymore−95 %
    • Kanóny 35x228 mm−88 %
    • Kanóny 20x102 mm−85 %
    • Kanóny−70 %
    • (přímý zásah) Granát−60 %
    • Raketa 122 mm−40 %
    • Kanóny 30 mm−40 %
    • Výbušnina C4−25 %
    • Raketa 120x800 mm−15 %
    • Raketa (přímý zásah)+17,5 %
    • Raketa 93 mm+17,5 %
    • Granát 40 mm+20 %
    • Výbušnina IED+30 %
    • Raketa 120 mm+40 %
    • Raketa 125 mm+40 %
    • Raketa 155 mm+75 %
    • Raketa 84 mm+140 %
    • Výbušnina protitanková mina+145 %
    • Drone+450 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • T-72B3

    Heavy Armored Vehicle

    $16 000 · Driver 20 ($250 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    60 km/h
    Míst
    3
    Odolnost
    800
    Nádrž
    110 l

    Zbraně: 2A46M-5 Cannon, PKTM Coaxial Gun, M2 Browning Machine Gun

    Klamné cíle: Smoke

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−100 %
    • Odrazy−95 %
    • Výbušnina Claymore−95 %
    • Kanóny 35x228 mm−84 %
    • Kanóny 20x102 mm−75 %
    • Kanóny−70 %
    • (přímý zásah) Granát−60 %
    • Kanóny 30 mm−30 %
    • Výbušnina C4−25 %
    • Raketa 122 mm−25 %
    • Raketa 120x800 mm−10 %
    • Raketa (přímý zásah)+17,5 %
    • Granát 40 mm+20 %
    • Výbušnina IED+30 %
    • Raketa 93 mm+45,5 %
    • Raketa 120 mm+47,5 %
    • Raketa 125 mm+47,5 %
    • Raketa 155 mm+80 %
    • Výbušnina protitanková mina+145 %
    • Raketa 84 mm+185 %
    • Drone+450 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • L2A6

    Heavy Armored Vehicle

    $22 000 · Driver 35 ($500 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    65 km/h
    Míst
    3
    Odolnost
    800
    Nádrž
    110 l

    Zbraně: M249 Machine Gun, L55A1 Cannon, MG3A1 Coaxial Gun

    Klamné cíle: Smoke

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−100 %
    • Odrazy−95 %
    • Výbušnina Claymore−95 %
    • Kanóny 35x228 mm−88 %
    • Kanóny 20x102 mm−85 %
    • Kanóny−70 %
    • (přímý zásah) Granát−60 %
    • Raketa 122 mm−40 %
    • Kanóny 30 mm−40 %
    • Výbušnina C4−25 %
    • Raketa 120x800 mm−15 %
    • Raketa (přímý zásah)+17,5 %
    • Raketa 93 mm+17,5 %
    • Granát 40 mm+20 %
    • Výbušnina IED+30 %
    • Raketa 120 mm+31,5 %
    • Raketa 125 mm+31,5 %
    • Raketa 155 mm+75 %
    • Raketa 84 mm+140 %
    • Výbušnina protitanková mina+145 %
    • Drone+450 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

Kolová vozidla

  • Bobcat

    Quad Bike

    $500 · od začátku

    Maximální rychlost
    75 km/h
    Míst
    2
    Odolnost
    200
    Nádrž
    18 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Odrazy−95 %
    • Kulky−92,5 %
    • Kanóny 20x102 mm−75 %
    • Kulky 308Win−65 %
    • Výbušnina Claymore−50 %
    • Kanóny 35x228 mm−40 %
    • Kulky HP−20 %
    • Kulky AP+20 %
    • Výbuchy+100 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Granát 40 mm Raketa+250 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Dune Buggy

    ATV

    $1 500 · Driver 9 ($25 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    130 km/h
    Míst
    3
    Odolnost
    400
    Nádrž
    68 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Odrazy−95 %
    • Kulky−90 %
    • Kanóny 20x102 mm−75 %
    • Kanóny 35x228 mm−65 %
    • Kanóny 30 mm−60 %
    • Výbušnina Claymore−50 %
    • Kulky 308Win−45 %
    • Raketa 93 mm−45 %
    • Kulky HP−20 %
    • Granát (přímý zásah)+5 %
    • Kulky AP+20 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Raketa 120x800 mm+30 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Wolf-110

    SUV

    $2 200 · Driver 8 ($50 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    129 km/h
    Míst
    4
    Odolnost
    500
    Nádrž
    60 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Odrazy−85 %
    • Kanóny 20x102 mm−84 %
    • Kanóny 35x228 mm−68,5 %
    • Výbušnina Claymore−62,5 %
    • Kanóny 30 mm−60 %
    • Raketa 122 mm−55 %
    • Kulky 308Win−50 %
    • Raketa 93 mm−35 %
    • Granát (přímý zásah)−26 %
    • Kulky HP−20 %
    • Výbušnina C4−10 %
    • Raketa 120x800 mm−2,5 %
    • Kulky AP+19 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Raketa (přímý zásah)+300 %
    • Drone+425 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Kodiak

    SUV

    $2 500 · od začátku

    Maximální rychlost
    154 km/h
    Míst
    4
    Odolnost
    400
    Nádrž
    50 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Odrazy−85 %
    • Kanóny 20x102 mm−82,5 %
    • Kanóny 35x228 mm−70 %
    • Kulky 308Win−50 %
    • Výbušnina Claymore−50 %
    • Kanóny 30 mm−50 %
    • Kulky HP−20 %
    • Granát (přímý zásah)−17,5 %
    • Kulky AP+20 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Raketa 120x800 mm+30 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Raketa (přímý zásah)+400 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Humvee

    SUV

    $3 000 · Driver 14 ($75 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    113.2291 km/h
    Míst
    4
    Odolnost
    500
    Nádrž
    65 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Odrazy−85 %
    • Kanóny 35x228 mm−85 %
    • Kanóny 20x102 mm−85 %
    • Výbušnina Claymore−75 %
    • Kanóny 30 mm−70 %
    • Raketa 93 mm−70 %
    • Raketa 122 mm−55 %
    • Kulky 308Win−50 %
    • Granát (přímý zásah)−35 %
    • Raketa 120x800 mm−35 %
    • Kulky HP−20 %
    • Výbušnina C4−20 %
    • Kulky AP+17,5 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Drone+350 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−70 %
    • těžké zbraně−40 %
  • Kodiak [Pickup]

    SUV

    $3 000 · Driver 10 ($35 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    154 km/h
    Míst
    6
    Odolnost
    400
    Nádrž
    50 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Odrazy−85 %
    • Kanóny 20x102 mm−82,5 %
    • Kanóny 35x228 mm−70 %
    • Kulky 308Win−50 %
    • Výbušnina Claymore−50 %
    • Kanóny 30 mm−50 %
    • Kulky HP−20 %
    • Granát (přímý zásah)−17,5 %
    • Kulky AP+20 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Raketa 120x800 mm+30 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Raketa (přímý zásah)+400 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Ural

    Truck

    $5 000 · Driver 3 ($35 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    79 km/h
    Míst
    3
    Odolnost
    700
    Nádrž
    85 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Kanóny 35x228 mm−87,5 %
    • Kanóny 20x102 mm−87,5 %
    • Odrazy−85 %
    • Kulky 308Win−65 %
    • Výbušnina Claymore−65 %
    • Výbušnina C4−55 %
    • Raketa 122 mm−55 %
    • Kanóny 30 mm−40 %
    • Raketa 93 mm−30 %
    • Raketa 120x800 mm−30 %
    • Granát 40 mm (přímý zásah)−30 %
    • Kulky HP−20 %
    • Granát (přímý zásah)−15 %
    • Kulky AP+17,5 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Výbušnina IED+50 %
    • Raketa 120 mm+75 %
    • Raketa 125 mm+75 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+250 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Kodiak [M249]

    SUV

    $6 750 · Driver 6 ($50 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    154 km/h
    Míst
    5
    Odolnost
    400
    Nádrž
    50 l

    Zbraně: M249 Machine Gun

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Odrazy−85 %
    • Kanóny 20x102 mm−82,5 %
    • Kanóny 35x228 mm−70 %
    • Kulky 308Win−50 %
    • Výbušnina Claymore−50 %
    • Kanóny 30 mm−50 %
    • Kulky HP−20 %
    • Granát (přímý zásah)−17,5 %
    • Kulky AP+20 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Raketa 120x800 mm+30 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Raketa (přímý zásah)+400 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Ural Defender

    Heavy Truck

    $7 200 · Driver 15 ($75 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    79 km/h
    Míst
    3
    Odolnost
    700
    Nádrž
    85 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Kanóny 35x228 mm−87,5 %
    • Kanóny 20x102 mm−87,5 %
    • Odrazy−85 %
    • Kulky 308Win−65 %
    • Výbušnina Claymore−65 %
    • Výbušnina C4−55 %
    • Raketa 122 mm−55 %
    • Kanóny 30 mm−40 %
    • Raketa 93 mm−30 %
    • Raketa 120x800 mm−30 %
    • Granát 40 mm (přímý zásah)−30 %
    • Kulky HP−20 %
    • Granát (přímý zásah)−15 %
    • Kulky AP+17,5 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Výbušnina IED+50 %
    • Raketa 120 mm+75 %
    • Raketa 125 mm+75 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+250 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Wolf-110 [M2 Browning]

    SUV

    $7 800 · Driver 16 ($125 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    129 km/h
    Míst
    5
    Odolnost
    500
    Nádrž
    60 l

    Zbraně: M2 Browning Machine Gun

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Odrazy−85 %
    • Kanóny 20x102 mm−84 %
    • Kanóny 35x228 mm−68,5 %
    • Výbušnina Claymore−62,5 %
    • Kanóny 30 mm−60 %
    • Raketa 122 mm−55 %
    • Kulky 308Win−50 %
    • Raketa 93 mm−35 %
    • Granát (přímý zásah)−26 %
    • Kulky HP−20 %
    • Výbušnina C4−10 %
    • Raketa 120x800 mm−2,5 %
    • Kulky AP+19 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Raketa (přímý zásah)+300 %
    • Drone+425 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Humvee [M249]

    SUV

    $8 500 · Driver 24 ($125 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    113.2291 km/h
    Míst
    5
    Odolnost
    500
    Nádrž
    65 l

    Zbraně: M249 Machine Gun

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−96 %
    • Kanóny 35x228 mm−86,5 %
    • Kanóny 20x102 mm−86,5 %
    • Odrazy−85 %
    • Kanóny 30 mm−77,5 %
    • Výbušnina Claymore−75 %
    • Raketa 93 mm−75 %
    • Raketa 122 mm−60 %
    • Kulky 308Win−50 %
    • Granát (přímý zásah)−40 %
    • Výbušnina C4−35 %
    • Raketa 120x800 mm−35 %
    • Kulky HP−20 %
    • Kulky AP+17,5 %
    • Raketa 84 mm+20 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Drone+350 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−70 %
    • těžké zbraně−40 %
  • Ural Defender [M249]

    Heavy Truck

    $9 500 · Driver 22 ($100 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    79 km/h
    Míst
    3
    Odolnost
    700
    Nádrž
    85 l
    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−95 %
    • Kanóny 35x228 mm−87,5 %
    • Kanóny 20x102 mm−87,5 %
    • Odrazy−85 %
    • Kulky 308Win−65 %
    • Výbušnina Claymore−65 %
    • Výbušnina C4−55 %
    • Raketa 122 mm−55 %
    • Kanóny 30 mm−40 %
    • Raketa 93 mm−30 %
    • Raketa 120x800 mm−30 %
    • Granát 40 mm (přímý zásah)−30 %
    • Kulky HP−20 %
    • Granát (přímý zásah)−15 %
    • Kulky AP+17,5 %
    • Raketa 84 mm+30 %
    • Výbušnina IED+50 %
    • Raketa 120 mm+75 %
    • Raketa 125 mm+75 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+250 %
    • Drone+500 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    Posádka není chráněná (otevřené vozidlo).

  • Humvee [Minigun]

    SUV

    $10 000 · Driver 30 ($150 000 jednorázově)

    Maximální rychlost
    113.2291 km/h
    Míst
    5
    Odolnost
    500
    Nádrž
    65 l

    Zbraně: M134D Minigun

    Odolnost a posádka

    Poškození podle zdroje

    • Kulky−97,5 %
    • Kanóny 35x228 mm−88 %
    • Kanóny 20x102 mm−88 %
    • Odrazy−85 %
    • Raketa 93 mm−77,5 %
    • Výbušnina Claymore−75 %
    • Kanóny 30 mm−75 %
    • Raketa 122 mm−65 %
    • Výbušnina C4−52,5 %
    • Kulky 308Win−50 %
    • Granát (přímý zásah)−45 %
    • Raketa 120x800 mm−35 %
    • Kulky HP−20 %
    • Raketa 84 mm+15 %
    • Kulky AP+17,5 %
    • Výbušnina IED+150 %
    • Raketa (přímý zásah)+200 %
    • Výbušnina protitanková mina+200 %
    • Raketa 120 mm+250 %
    • Raketa 155 mm+250 %
    • Raketa 125 mm+250 %
    • Drone+350 %

    Ochrana posádky (podle třídy zbraně útočníka)

    • ruční zbraně, pušky−70 %
    • těžké zbraně−40 %

Kolik se do vozidla vejde, herní soubory neuvádějí (jen to, že inventář je přístupný), proto tu plánovač nákladu není.

Vozidla a pravidla poškození: herní soubory (build 25937608) přes otevřený dataset wardogs-data